نام ال‌جی G7 در وب‌سایت رسمی ال‌جی رویت شد؛ احتمال استفاده از اسنپدارگون ۸۳۵ می‌رود!

نویسنده:

۰۳:۱۰:۳۵

به‌نظر می‌رسد در حال حاضر از هر زمان دیگری به رونمایی از پرچم‌دار آتی کمپانی ال‌جی نزدیک‌تر شده‌ایم. وب‌سایت رسمی کمپانی ال‌جی در انگلستان به‌تازگی نام ال‌جی G7 را به عنوان یکی از مدل‌های پشتیبانی کننده از فناوری Quick Charge 4.0 در لیست خود افزوده است. با این حال بازهم ممکن است ال‌جی به‌جای استفاده از آخرین نسل پردازنده‌های کوالکام از اسنپدارگون ۸۳۵ استفاده کند.

البته این موضوع کاملا قطعی نیست؛ از آن‌جایی که اسنپدراگون ۸۴۵ از فناوری شارژ سریع +Quick Charge 4 پشتیبانی می‌کند، فقدان وجود این قابلیت موجب افزایش احتمال استفاده از اسنپدارگون ۸۳۵ شده است. باید توجه داشت که اکثر اسمارت‌فون‌های امروزی از نسل سوم فناوری شارژ سریع کوالکام استفاده می‌کنند، بنابراین ارتقای این نسل نیز خود نشان دهنده یک پیشرفت مهم است.

یکی از ویژگی‌های مطرح شده توسط کوالکام در رابطه با آخرین چیپست ساخته خود، پشتیبانی از نسل +۴ این فناوری بود. با این حال اولین اسمارت‌فون مجهز به +Quick Charge 4 نوبیا Z17 بود که از چیپست اسنپدارگون ۸۳۵ استفاده می‌کند. این موضوع نشان می‌دهد امکان ترکیب این فناوری با اسنپدارگون ۸۳۵ نیز وجود دارد و شاید ال‌جی از اسنپدارگون ۸۴۵ در حالی استفاده کند که فناوری +Quick Charge 4 در آن فعال نباشد.

هر دو چیپست اسنپدارگون ۸۳۵ و ۸۴۵ از معماری ۱۰ نانومتری استفاده می‌کنند، با این حال پیشرفت‌های نسخه ۸۴۵ بسیار امیدوار کننده است. اگر ال‌جی بخواهد پرچم‌دار خود را هم‌زمان با سامسونگ معرفی و عرضه کند، به احتمال قوی با مشکل روبه‌رو خواهد شد زیرا مطابق شایعات تمامی موجودی اولیه این چیپست توسط سامسونگ رزرو شده است.

نوشته نام ال‌جی G7 در وب‌سایت رسمی ال‌جی رویت شد؛ احتمال استفاده از اسنپدارگون ۸۳۵ می‌رود! اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه