گوشی هوشمند گلکسی A8 پلاس در واقع همان گوشی A7 2018 است

نویسنده:

۰۶:۰۲:۱۳

در حال حاضر بیشتر اخبار مربوط به سامسونگ پیرامون نسخه ۲۰۱۸ گوشی‌های سری A این کمپانی است. اخیرا خبرهایی در مورد بازگشت A8 به این خانواده شنیده بودیم و رندرهایی از آن نیز منتشر شد. حال برخی منابع چینی عنوان کرده‌اند گوشی هوشمند گلکسی A8 پلاس در واقع همان گوشی A7 2018 است که به‌زودی معرفی می‌شود.

در سال ۲۰۱۶ کمپانی سامسونگ گوشی‌های سری A را به کلکسیون اسمارت‌فون‌های خود اضافه کرد و نسخه ۲۰۱۷ این خانواده نیز در دوم ژانویه همان سال رونمایی شد. ظاهرا امسال در نسخه ۲۰۱۸ همان برنامه سابق پیش نخواهد رفت. اخیرا در شبکه اجتماعی چینی Weibo تصویر یک گوشی از سامسونگ منتشر شده که گفته می‌شود از سری A اسمارت‌فون‌های این کمپانی است.

مطلب مهم درباره تصویر این بوده که گفته می‌شود این هندست نامی برخلاف آن چه تصور می‌شد دارد. با آن‌که دستگاه دارای شماره مدل SM-A730 بوده و پیش از این گمان می‌‌رفت که گلکسی A7 2018 باشد، اما منابع جدید مدعی شده‌اند که نام این اسمارت‌فون گلکسی A8 پلاس است.

ظاهرا این تغییر نام بدین دلیل بوده که در این اسمارت‌فون از صفحه نمایش بزرگ‌تری استفاده شده که سامسونگ آن را اینفینیتی دیسپلی نامیده است. پیش از این در گوشی‌های گلکسی S8 و گلکسی نوت ۸ از چنین پنل‌هایی با نسبت تصویر ۱۸٫۵ به ۹ استفاده شده بود اما نمونه به‌کار رفته در گوشی هوشمند گلکسی A8 پلاس، از نسبت تصویر ۱۸ به ۹ بهره‌ می‌برد. متاسفانه تصویری از بخش پشتی این دستگاه منتشر نشده؛ جایی‌که احتمالا سنسور اثر انگشت با قرارگیری در مرکز و زیر دوربین، جایگاه جدیدی پیدا کرده است.

نوشته گوشی هوشمند گلکسی A8 پلاس در واقع همان گوشی A7 2018 است اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه