اچ‌تی‌سی Ocean Harmony، گواهی ۳C را دریافت کرد

نویسنده:

۰۷:۲۲:۳۹

چند ماه پیش بود که در گزارشی مشخص شد اچ‌تی‌سی قصد دارد تا پایان سال ۲۰۱۷ از سه اسمارت‌فون جدید رونمایی کند. چندی بعد شاهد رونمایی اچ‌تی‌سی +U11 و U11 Life بودیم، حالا نوبت به سومین عضو از این گروه با کدنام HTC Ocean Harmony شده است. به‌تازگی این دستگاه توانسته گواهی CCC را دریافت کند. این بدان معناست که رونمایی از این هندست حتمی و در آینده‌ای نزدیک انجام خواهد شد.

مطابق مشخصات اعلامی، این هندست از چیپست اسنپدارگون ۶۵۲ استفاده خواهد کرد که با ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی همراهی می‌شود. انتظار می‌رود این هندست که با شماره مدل ۲Q4R400 نیز نام‌گذاری شده، از نمایشگری ۵٫۹۹ اینچی استفاده کند که هم‌چون اچ‌تی‌سی +U11 حاشیه بسیار کمی را در بخش‌های کناری خواهد داشت. به‌نظر می‌رسد این هندست یک نمونه تقلیل یافته از پرچم‌دار فعلی این کمپانی باشد که با قیمتی مناسب روانه بازار خواهد شد.

رسانه‌های چینی اعلام کرده‌اند که این اسمارت‌فون نسخه دیگری با چیپست اسنپدارگون ۶۶۰ خواهد داشت که کمی گران‌تر از نسخه استاندارد است. نسخه پایه این هندست که از اسنپدارگون ۶۲۵ استفاده می‌کند، با قیمت ۴۰۰ دلار عرضه خواهد شد و نسخه قدرتمندتر با قیمت ۵۴۰ دلار روانه بازار می‌شود.

نوشته اچ‌تی‌سی Ocean Harmony، گواهی ۳C را دریافت کرد اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه