اپلیکیشن دوربین نوکیا یک به‌روزرسانی جدید برای فعالسازی قابلیت‌های نوکیا ۹ دریافت کرد!

نویسنده:

۰۴:۱۱:۲۸

نسخه بتای عرضه شده از اندروید اوریو برای نوکیا ۵، نسخه جدیدی را از اپلیکیشن دوربین نوکیا به ارمغان می‌آورد که بسیار عجیب است. در واقع در این اپلیکیشن هر دو قابلیت تله‌فوتو و wide-angle (زاویه دید گسترده) را در خود جای داده است!

اولین قابلیت مخفی تعبیه شده در این اپلیکیشن زوم اپتیکال ۲ برابری است که در حال حاضر برای اسمارت‌فون‌های بالارده یک استاندارد محسوب می‌شود. البته لازم به ذکر است که نوکیا ۵ قادر به استفاده از این قابلیت نیست و حتی در نوکیا ۸ که در حال حاضر تنها دستگاه مجهز به دو دوربین است از همین زاویه دید بهره می‌گیرد، با این حال به نظر می‌رسد این قابلیت‌ها برای یک اسمارت‌فون معرفی نشده از نوکیا در نظر گرفته شده‌اند.

نکته قابل توجه در رابطه با این اپلیکیشن، استفاده از هر دو قابلیت زاویه دید گستره و زوم دو برابر اپتیکال است. تاکنون هیچ اسمارت‌فونی از هر دو قابلیت زوم اپتیکال و زاویه دید گسترده به صورت هم‌زمان استفاده نکرده است. پیش تر خبرهایی از ورود اسمارت‌فون‌ها با سه دوربین اصلی منتشر شد، با این حال در تمام شایعاتی که از نوکیا ۹ منتشر شده است، به استفاده از دو دوربین در این تلفن‌همراه اشاره شده است.

از دیگر قابلیت‌های موجود در این اپلیکیشن می‌توان به قابلیت تنظیم دستی سرعت شاتر و ISO اشاره کرد. به این ترتیب کاربر می‌تواند مطابق با خواسته خود سرعت شاتر را از ۱/۵۰۰ ثانیه تا ۱ ثانیه و ISO را از ۱۰۰ تا ۲۰۰۰ تنظیم کند.

نوشته اپلیکیشن دوربین نوکیا یک به‌روزرسانی جدید برای فعالسازی قابلیت‌های نوکیا ۹ دریافت کرد! اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه