گوشی هوشمند آنر V10 با سه مدل مختلف در وب‌سایت کمیسیون ارتباطات چین رویت شد

نویسنده:

۰۹:۰۳:۲۷

سه دیوایس جدید از برند آنر تاییدیه کمیسیون ارتباطات چین را دریافت کردند. این دستگاه‌ها که گفته می‌شود سه مدل مختلف از گوشی هوشمند آنر V10 هستند با شماره مدل‌های BKL-AL00 ،NI-ALOO و BKL-AL20 موفق به اخذ مجوزهای این کمیسیون شده‌اند.

متاسفانه در وب‌سایت این سازمان جزئیاتی از این دستگاه‌ها منتشر نشده اما پیش از این شایعاتی درباره این اسمارت‌فون به گوش رسیده‌اند. نخستین شایعات به صفحه نمایش ۵٫۹۹ اینچی با نسبت تصویر ۱۸ به ۹ و رزولوشن ۲۸۸۰ در ۱۴۴۰ اشاره کرده بودند.

به‌نظر می‌رسد تراشه قدرتمند کایرین ۹۷۰ پردازش اطلاعات همه مدل‌های گوشی هوشمند آنر V10 را بر عهده دارد و این سیستم را از روز اول اندروید اوریو هدایت خواهد کرد. احتمالا مدل‌های مختلف گوشی هوشمند آنر V10 با رم ۴/۶ گیگابایتی و حافظه داخلی ۶۴/۱۲۸ گیگابایتی عرضه خواهند شد. با توجه به طراحی این هندست، انتظار داریم هر دو سمت این دستگاه شیشه‌ای و فریم اصلی از جنس فلز باشد.

بخش دوربین آنر V10 پیکربندی مشابهی با هواوی میت ۱۰ خواهد داشت؛ با این تفاوت که لنزهای دوربین‌های آن توسط لایکا ساخته نشده و از گشودگی دریچه دیافراگم متفاوتی برخوردارند. انتظار داریم قیمت این گوشی از ۴۲۲ دلار شروع شود که به‌طور قابل ملاحظه‌ای کم‌تر از قیمت هواوی میت ۱۰ است. هواوی مراسمی را برای روز ۵ دسامبر در شهر لندن در نظر گرفته که احتمالا در آن شاهد رونمایی از آنر V10 خواهیم بود.

نوشته گوشی هوشمند آنر V10 با سه مدل مختلف در وب‌سایت کمیسیون ارتباطات چین رویت شد اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه