پوستر گوشی هوشمند وان‌پلاس ۵T منتشر شد

نویسنده:

۱۱:۵۴:۵۶

یک بار دیگر وان‌پلاس به خاطر گوشی هوشمند جدید تولیدی خود یعنی وان‌پلاس ۵T، در صدر اخبار قرار گرفته است. اخیرا پوستر جدیدی منتشر شده که تاریخ رونمایی از این محصول را ۱۶ نوامبر عنوان می‌کند. ظاهرا این پوستر برای شرکت آمازون بوده و برای اولین‌بار نیز Gizchina به آن دسترسی پیدا کرده است. پوستر مذکور نشان می‌دهد که محصول جدید وان‌پلاس در انحصار شرکت آمازون خواهد بود که البته امکان آن وجود دارد که این امر در محدوده مکانی خاصی صورت پذیرد.

وان‌پلاس 5T

در این پوستر مشخص است که فروش وان‌پلاس ۵T بلافاصله پس از رونمایی آغاز خواهد شد. همچنین در این تصویر پنل پشتی و جلویی دستگاه را مشاهده می‌کنیم. با دیدن این پوستر بار دیگر یاد گوشی اوپو R11 که دوم نوامبر رونمایی خواهد شد و شباهت زیاد این دو محصول چینی در خاطر نمایان می‌شود. ویژگی‌هایی نظیر صفحه نمایش بدون حاشیه و دوربین دوگانه در پشت گوشی مشخص است.

انتظار می‌رود وان‌پلاس ۵T با صفحه نمایش ۶ اینچی و با کیفیت ۲۱۶۰ در ۱۰۸۰ و همچنین نسبت تصویر ۱۸:۹ وارد بازار شود. استفاده از پردازنده‌ای بهتر از نسل گذشته گوشی یا همان اسنپدراگون ۸۳۵ نیز از دیگر خواسته‌های کاربران خواهد بود. همچنین، استفاده از ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی به همراه دو سنسور ۲۰ و ۱۶ مگاپیکسلی به عنوان دوربین اصلی مطلوب خریداران است.

نوشته پوستر گوشی هوشمند وان‌پلاس ۵T منتشر شد اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه