دوربین ارزان‌قیمت و مبتدی گوپرو در سال ۲۰۱۸ رونمایی می‌شود

نویسنده:

۰۷:۲۱:۱۴

کمپانی گوپرو اخیرا اعلام کرده که قصد دارد تا دوربین اکشن جدیدی را در کلاس محصولات Entry-Level که ویژه افراد تازه‌کار طراحی شده، جایگزین دوربین Hero Session خود کند. آخرین نمونه از دوربین‌های ارزان‌قیمت گوپرو حدود ۲ سال پیش رونمایی شد و اکنون این شرکت قصد دارد تا در سال ۲۰۱۸، عضو جدیدی را به این خانواده اضافه کند.

گوپرو در طی دو سال گذشته، روزهای سختی را تجربه کرده و علاوه‌بر اخراج صدها کارمند، تولید برخی از دوربین‌های خود را نیز متوقف کرده است. هم‌اکنون این شرکت سخت در تلاش است تا بتواند باری دیگر به روند سودآوری برگردد و به‌نظر می‌رسد که اقدامات اخیر این شرکت، مفید واقع شده است.

این شرکت اخیرا گزارش عملکرد خود در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ را منتشر و اعلام کرد که برای اولین‌بار در طی دو سال اخیر، فروش حاصل از محصولات این شرکت با سوددهی همراه بوده است. در این گزارش، میزان درآمد گوپرو در این بازه زمانی برابر با ۳۳۰ میلیون دلار عنوان شد که ۱۴ میلیون دلار آن سود بوده است.

البته این شرکت همچنان با مشکلات زیادی دست‌وپنجه نرم می‌کند و نباید به این آمار و ارقام، دل خوش کند. این شرکت، مجموع درآمد ۴۷۰ میلیون دلار را برای سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۷ پیش‌بینی کرده که بدترین عملکرد این شرکت در فصل تعطیلات سال نوی میلادی در طی دو سال اخیر خواهد بود.

نیک وودمن، مدیرعامل گوپرو اعلام کرد که در بخش سخت افزار، تقاضا برای خرید مدل ارزان‌قیمت دوربین Session فراتر از انتظارات ما برای سال ۲۰۱۷ بوده و از این‌رو، قصد داریم تا به‌منظور گسترش حضور خود در بازار، مدل جدیدی از دوربین‌های متعلق به این کلاس را در سال ۲۰۱۸ معرفی کنیم.

متاسفانه وودمن جزییاتی را در خصوص مشخصات و قابلیت‌های دوربین اکشن جدید مورد انتظار منتشر نکرد، اما قطعا در طی هفته‌ها و ماه‌های آتی، اطلاعات بیشتری در خصوص این عضو جدید به بیرون درز خواهد کرد.

نوشته دوربین ارزان‌قیمت و مبتدی گوپرو در سال ۲۰۱۸ رونمایی می‌شود اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه