آیا هدست واقعیت مجازی مستقل اچ‌تی‌سی در روز ۱۴ نوامبر رونمایی می‌شود؟

نویسنده:

۰۲:۳۸:۲۲

اگرچه گوشی‌های هوشمند کمپانی اچ‌تی‌سی نتوانستند عملکرد مناسبی در بازار اسمارت‌فون‌ها داشته باشند اما بااین‌حال، کسب و کار واقعیت مجازی این شرکت توانست خود را به‌عنوان یکی از بازیگران اصلی این عرصه تبدیل کند. اخیرا در گزارش‌های متعددی آمده است که اچ‌تی‌سی در حال کار بر روی هدست واقعیت مجازی مستقل جدیدی است که امروز و براساس آخرین شنیده‌ها، قرار است در تاریخ ۱۴ نوامبر رونمایی شود.

این شرکت تایوانی به‌تازگی نام تجاری Vive Focus را در اتحادیه اروپا به ثبت رساند و به اعتقاد برخی‌ها، این عنوان احتمالا برای نام‌گذاری هدست واقعیت مجازی جدید این شرکت مورد استفاده قرار خواهد گرفت که البته هنوز این مسئله در حد حدس و گمان است.

اچ‌تی‌سی همچنین، نام تجاری Vive M را در کشور چین ثبت کرد که شاید این نام نیز برای هدست جدید این شرکت باشد. در گزارش اخیر آمده است که هدست جدید اچ‌تی‌سی از پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ مبتنی بر پلتفرم واقعیت مجازی موبایلی شرکت کوالکام بهره خواهد برد. گفته می‌شود که این هدست از قابلیت ردیابی موقعیتی نیز برخوردار خواهد بود.

البته اچ‌تی‌سی هنوز واکنشی را درخصوص هدست واقعیت مجازی مستقل خود نشان نداده اما طبق آخرین شنیده‌ها، از این هدست در جریان کنفرانس توسعه‌دهندگان وایو که در تاریخ ۱۴ نوامبر و در شهر پکن برگزار خواهد شد، رونمایی می‌کند.

متاسفانه هنوز اطلاعات بیشتری در خصوص این هدست واقعیت مجازی منتشر نشده است. با این‌حال، طرفداران هدست‌های وایو بی‌صبرانه منتظر شنیدن جزییات بیشتری در خصوص قابلیت‌های این محصول جدید هستند.

نوشته آیا هدست واقعیت مجازی مستقل اچ‌تی‌سی در روز ۱۴ نوامبر رونمایی می‌شود؟ اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه