گوگل در حال ساخت اسپیکرهای بالارده جدید خود با نام گوگل هوم مکس است

نویسنده:

۱۰:۴۳:۳۹

اخیرا شایعاتی در رابطه با محصول جدیدی از شرکت گوگل به گوش می‌رسد و گفته می‌شود که این کمپانی در حال کار بر روی نسخه کوچکتر اسپیکر گوگل هوم با نام گوگل هوم مینی است. به‌تازگی تصاویری از این اسپیکر منتشر شده که تا حدودی به تایید این شایعات می‌پردازد. البته گفته می‌شود بجز این محصول که رقیبی برای اسپیکر Echo Dot شرکت آمازون خواهد بود، گوگل در حال کار بر روی چندین مدل اسپیکر دیگر نیز هست.

با توجه به گزارشی که از سوی وب‌سایت ۹to5Google منتشر شده، به‌نظر می‌رسد کمپانی گوگل در حال طراحی و ساخت مجموعه‌ای از اسپیکرهای بالارده با نام گوگل هوم مکس است. برخلاف اسپیکرهای کنونی شرکت گوگل، اسپیکرهای گوگل هوم مکس از صدای استریو پشتیبانی کرده و از منظر طراحی و کیفیت متریال به‌کار رفته بسیار مطلوب خواهند بود.

با همه این توضیحات هنوز مشخص نیست که کار طراحی گوگل هوم مکس از چه زمانی آغاز شده و آیا گوگل قادر خواهد بود این محصولات را در کنفرانس ۴ اکتبر رونمایی کند یا خیر. پیش‌بینی می‌شود محصولاتی چون سری جدید گوشی‌های پیکسل، گوگل هوم مینی، نسل جدیدی از هدست واقعیت مجازی و لپ‌تاپ پیکسل‌بوک در رویداد پیش‌ روی گوگل که در تاریخ ۴ اکتبر برگزار می‌شود، معرفی گردند.

نوشته گوگل در حال ساخت اسپیکرهای بالارده جدید خود با نام گوگل هوم مکس است اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه