غلبه iOS 11 بر iOS 10 با آمار نصب ۴۷ درصدی روی آی‌فون‌های اپل!

نویسنده:

۰۹:۲۲:۳۹

حدودا سه هفته از انتشار رسمی سیستم‌عامل iOS 11 زمان می‌گذرد و بالاخره جدیدترین نسخه از پلتفرم اپل در حال غلبه بر همتای خود در سال گذشته است که عنوان پراستفاده‌ترین ورژن از iOS را یدک می‌کشد.

براساس گزاش منتشر شده از کمپانی Mixpanel، یازدهمین نسخه از سیستم‌عامل اپل در حال حاضر سهمی ۴۷ درصدی از بازار را به خودش اختصاص داده که در مقایسه با سهم ۴۶ درصدی iOS 10، یک درصد بیشتر است. درحالی‌که آمار به‌روزرسانی iOS 11 نسبت به میزان آپدیت نسخه‌های جدید سیستم‌عامل اندروید موفقیت بسیار بزرگی محسوب می‌شود ولی باید افزود که رشد جدیدترین پلتفرم اپل در مقایسه با نسل پیشین کندتر بوده و اندکی کاهش یافته است.

غلبه iOS 11 بر iOS 10 با آمار نصب 47 درصدی روی آی‌فون‌های اپل!

مطابق این آمار، iOS 10 در همین بازه زمانی توانسته بود iOS 9 را در مدت زمان دو هفته به‌طور کامل پشت سر بگذارد ولی یازدهمین نسخه از پلتفرم اهالی کوپرتینو در زمان مشابه فقط روی ۳۸٫۵ درصد از آی‌دیوایس‌های اپل نصب شد. لازم به ذکر است که iOS 9 قدیمی‌ترین سیستم‌عامل اپل بوده که هنوز روی ۶٫۷ درصد از محصولات این کمپانی استفاده می‌شود.

گفته می‌شود که آمار نصب iOS 11 با انتشار به‌روزرسانی ۱٫iOS 11 بیش از پیش بهبود خواهد یافت چراکه ویژگی‌های تازه‌ای از جمله ایموجی‌های جدید و بازگشت ژست دسترسی به برنامه‌های اخیر به وسیله ۳D Touch را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

نوشته غلبه iOS 11 بر iOS 10 با آمار نصب ۴۷ درصدی روی آی‌فون‌های اپل! اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه