قیمت هواوی میت ۱۰ پرو از آی‌فون X بیشتر است!

نویسنده:

۰۴:۳۷:۵۴

اگر شما هم جز آن دسته افرادی هستید که در انتظار رونمایی از پرچم‌داران هواوی، خرید اسمارت‌فون جدید را به تعویق انداخته‌اید، باید بدانید که این خرید ممکن است بسیار گران باشد! در واقع حتی پرچم‌دار اخیر اپل یعنی آی‌فون ۱۰ که با قیمت ۹۹۹ دلار عرضه خواهد شد، قیمتی کم‌تر از گران‌ترین نسخه خانواده میت ۱۰ خواهد داشت!

اخیرا اطلاعاتی از یک منبع چینی منتشر شده است که نشان می‌دهد گران‌‌ترین نسخه هواوی میت ۱۰ پرو با قیمت ۱۱۳۸ دلار عرضه خواهد شد. البته باید توجه داشت که این نسخه ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی دارد و از ۸ گیگابایت رم استفاده می‌کند. سه نسخه دیگر هواوی میت ۱۰ پرو با قیمت‌های ۱۰۲۴، ۹۴۱ و ۸۳۵ دلار عرضه خواهند شد؛ این سه نسخه به ترتیب به ۶ گیگابایت رم/۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی، ۶ گیگابایت رم/۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و ۶ گیگابایت رم/۶۴ گیگابایت حافظه داخلی مجهز خواهند شد.

گران‌ترین نسخه هواوی میت ۱۰ که از ۶ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی استفاده می‌کند، ۸۵۰ دلار قیمت خواهد داشت. گفته می‌شود دو نسخه دیگر نیز به بازار عرضه خواهند شد که یکی ۷۴۰ دلار با ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و دیگری از ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی استفاده خواهد کرد و ۶۵۳ دلار قیمت خواهد داشت. تمامی مدل‌های نام برده از کارت حافظه تا ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت پشتیبانی می‌کنند.

لازم به ذکر است این قیمت‌ها برای بازار چین خواهد بود که معمولا کمپانی‌ها محصولاتشان را با قیمت ارزان‌تری عرضه می‌کنند، بنابراین ممکن است حتی در دیگر کشورها قیمت بیش‌تر از این باشد! هم‌چنین برخی از مدل‌های هواوی میت ۱۰ و میت ۱۰ پرو تنها در چین و یا چند کشور آسیایی دیگر در دسترس خواهند بود. به هر حال بهتر است تا ۱۶ اکتبر و رونمایی رسمی از این پرچم‌دار قدرتمند صبر کنیم.

نوشته قیمت هواوی میت ۱۰ پرو از آی‌فون X بیشتر است! اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه