گلکسی نوت ۸ احتمالا در دو نسخه ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی عرضه خواهد شد

نویسنده:

۰۶:۴۹:۰۹

گلکسی نوت 8 احتمالا در دو نسخه 64 و 128 گیگابایتی عرضه خواهد شد

این روزها مدیران سامسونگ خیلی از نوت ۸ حرف می‌­زنند و هر کدامشان هم داستان خودشان را دارند. البته ما که راضی هستیم و شکایتی نداریم.

آخرین اخباری که در رابطه با گلکسی نوت ۸ شنیدیم به میزان ظرفیت حافظه داخلی این فبلت می­‌پردازد. طبق گفته­‌ها قرار است این دستگاه در دو نسخه ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی عرضه شود.

اگر خاطرتان باشد نوت ۷ فقط نسخه ۶۴ گیگابایتی داشت، اما سامسونگ دستگاه اس ۸ پلاس را در نسخه ۱۲۸ گیگابایتی هم ارائه داد، هرچند تنها به برخی از بازارها محدود می­‌شد. این امر نشان می­‌دهد که این شایعه تا حد زیادی می‌­تواند صحت داشته باشد.

هر چه تعداد نسخه‌­ها از نظر ظرفیت داخلی بیشتر باشد، مسلما برای کاربر بهتر خواهد بود. البته اگر پرچمدار سری نوت سامسونگ به کم­ترین میزان معمول حافظه هم مجهز شود، باید بدانیم از قیمت هنگفتی که خواهد داشت کم نخواهد شد. امیدواریم این هندست که پیش از این­‌ها ۹۰۰ دلار قیمت‌گذاری شده بود، حداقل در نسخه­‌های متفاوت‌­تر و کامل‌­تری از نظر حافظه داخلی عرضه شود تا دست کاربر برای خرید آن بازتر باشد. باید منتظر ماند و دید که این مدل قادر به رقابت با آی‌فون ۸ شرکت اپل خواهد بود یا خیر.

نوشته گلکسی نوت ۸ احتمالا در دو نسخه ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی عرضه خواهد شد اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه