تصاویر جدید اسمارت‌فون معرفی نشده مایکروسافت با نام لومیا ۹۶۰ را ببینید!

نویسنده:

۰۲:۲۵:۰۲

تصاویر جدید اسمارت‌فون معرفی نشده مایکروسافت با نام لومیا 960 را ببینید!

مایکروسافت هیچگاه نتوانست با ایده داشتن یک پلتفرم کامل تلفن‌همراه موفقیت چشم‌گیری داشته باشد. سیستم عامل این کمپانی در ابتدا به‌صورت سفارشی بر روی برخی از مدل‌ها استفاده می‌شد اما مایکروسافت برای کسب موفقیت بیش‌تر طمع کرد و نتیجه این زیاده‌خواهی خرید نوکیا بود.

متاسفانه بخش تلفن‌همراه مایکروسافت و سایر امور مرتبط با آن درحال‌حاضر فعالیت زیادی ندارد. اگر آخرین گزارش‌های منتشر شده صحت داشته باشند، ردموندی‌ها هیچ اسمارت‌فون جدیدی را به‌زودی عرضه نخواهند کرد. یکی از پرچم‌دارانی که هرگز نتوانست در بازار حضور پیدا کند، لومیا ۹۶۰ بوده که پروژه توسعه آن پیش از اتمام توسط مایکروسافت لغو شد. چندی پیش تصاویری از این هندست منتشر شد و به‌تازگی مجموعه جدیدی از تصاویر این پرچم‌دار انتشار یافته است.

اسمارت‌فون موجود در این تصاویر ناقص است و پنل نمایشگر در آن وجود ندارد. با این‌حال می‌دانیم که این هندست از چیپست اسنپدراگون ۸۲۰ استفاده می‌کند و به یک دوربین ۲۰ مگاپیکسلی PureView مجهز شده است. بدنه آلومینیومی مورد استفاده در لومیا ۹۶۰ طراحی جذابی دارد و بلندگوهای استریو موجود در پنل جلویی را می‌توان میراثی از لومیا ۹۵۰ دانست.

نوشته تصاویر جدید اسمارت‌فون معرفی نشده مایکروسافت با نام لومیا ۹۶۰ را ببینید! اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه