اولین لپ‌تاپ با شارژ وایرلس توسط شرکت دل عرضه شد

نویسنده:

۰۵:۴۸:۱۳

لپ‌تاپ جدید ۲ در ۱ کمپانی دل برای فروش به بازار عرضه شد. موضوع جالبی که باید در مورد این دستگاه بدانید این است که این محصول اولین کامپیوتر ۲ در ۱ بوده که از قابلیت شارژ وایرلس بهره می‌برد.

برای چنین خدمات ویژه جدیدی باید ۵۵۰ دلار اضافه‌تر از محصول مشابه بابت هزینه کیبورد شارژ وایرلس ۷۲۵۸ و شارژر مشکی مات بپردازید (مبلغ ۳۸۰ دلار بابت کیبورد و ۲۰۰ دلار برای شارژر ). توجه داشته باشید که قیمت این محصول از ۱۲۰۰ دلار شروع می‌شود.

Latitude 7285

به‌دلیل این‌که تبلت خودش به‌تنهایی به‌صورت وایرلس شارژ نمی‌شود، نیاز به اتصال ۲ در ۱ به کیبورد با ویژگی وایرلس است. علاوه‌بر این، کمپانی دل می‌گوید که پد شارژی برای استفاده بر روی سطوح فلزی طراحی نشده است.

در حقیقت اگر می‌خواهید این کامپیوتر را بر روی یک سطح فلزی قرار داده و استفاده کنید، حتما باید یک شی‌ غیرفلزی بر زیر آن قرار دهید که دست‌کم ارتفاعی برابر با ۵۰۰ میلی‌متر داشته باشد.

احتمالا شارژ وایرلس کاربردی‌ترین شیوه در شارژ نمودن Latitude 7285 نیست. دستگاه Latitude 7285 برای فروش با قیمت ۱۲۰۰ دلار آغاز می‌شود و مشخصات آن Core i5 ۷Y54 و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی است. ۸ گیگابایت رم و صفحه‌نمایش ۱۲ اینچی از دیگر خصوصیات این دستگاه هستند.

نوشته اولین لپ‌تاپ با شارژ وایرلس توسط شرکت دل عرضه شد اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه