انتصاب مدیر اجرایی سابق سامسونگ به‌عنوان رییس تکنولوژی نوکیا در آمریکا

نویسنده:

۱۲:۲۴:۲۳

انتصاب مدیر اجرایی سابق سامسونگ به‌عنوان رییس تکنولوژی نوکیا در آمریکا

نوکیا از تازه‌ترین انتصاب خود خبر داد. Gregory Lee مدیر عامل اجرایی سابق سامسونگ در آمریکای شمالی، به‌عنوان مدیر اجرایی نوکیا در آمریکا منصوب شد. وی در پست جدید خود مسئولیت افزایش مشتری محصولات نوکیا، پیشرفت این شرکت در قسمت‌هایی مانند واقعیت مجازی و گسترش صنعت سلامت در حوزه فناوری را برعهده خواهد داشت.

لی ۱۳ سال در شرکت سامسونگ مشغول به‌کار بوده و امور تجاری این شرکت در منطقه آمریکای شمالی را مدیریت می‌کرد. وی پیش از کار در سامسونگ نیز سابقه کار در شرکت‌هایی مانند Johnson & Johnson، Kellogg’s، Procter & Gamble به‌عنوان مسئول بخش گسترش، فروش و مدیریت راهبردی را در کارنامه خود دارد.

من از فرصت به‌وجود آمده برای هدایت حوزه فناوری نوکیا خوشحال هستم. این تیم، محصولات و راه‌حل‌های خلاقانه دینامیک تولید می‌کند؛ قسمتی که بازار رقابت آن بین کاربران رشد چشمگیری داشته است و من مفتخرم که به‌عنوان رییس این بخش، موجبات موفقیت آن در آینده را فراهم می‌آورم.

لی در کالیفرنیا مستقر و مستقیم به Rajeev Suri، مدیر عامل نوکیا، گزارش خواهد داد. سوری در این خصوص گفته است: “ما شخص درستی را برای هدایت تکنولوژی نوکیا، آن هم در زمانی که اشتیاقی در میان کاربران به‌خاطر احیای نوکیا وجود دارد، برگزیده‌ایم.”

نوشته انتصاب مدیر اجرایی سابق سامسونگ به‌عنوان رییس تکنولوژی نوکیا در آمریکا اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه