مجیک کیبورد اپل با قیمت ۱۲۹ دلاری معرفی شد

نویسنده:

۱۰:۰۴:۵۶

مجیک کیبورد

اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که از سیم‌های موجود در لوازم جانبی رایانه‌ها متنفر هستید، یا اینکه انگشتان بزرگی دارید و همیشه می‌خواستید با کیبوردی با فضای گسترده برای دکمه‌ها به تایپ کردن بپردازید، بهتر است بدانید که کمپانی اپل به تازگی کیبورد جدیدی به نام مجیک کیبورد (Magic Keyboard) را معرفی کرده است.

علاوه بر همه اتفاقات و رویداد‌های مختلف در کنفرانس WWC اپل در سال ۲۰۱۷، اهالی کوپرتینو از یک کیبورد بی‌سیم همراه با صفحه کلیدی عددی رونمایی کردند. در حقیقت مجیک کیبورد نیز همانند دیگر محصولات این کمپانی از طراحی زیبا و موشکافانه‌ای بهره می‌برد و از مشخصات آن می‌توان مجهز بودن به کلید‌های میانبر برای انجام وظایف متفاوت و درگاه شارژ لایتنینگ اشاره کرد.

این محصول در مقایسه با دیگر کیبوردهای عرضه شده توسط اپل، تغییرات عمده‌ای به خود دیده و ۳۱ کلید جدید به آن اضافه شده است. حتی دکمه‌هایی مانند: کلیدهای کنترلی که پیش‌تر به بهانه ذخیره فضای بیشتر باهم ادغام شده بودند، در مجیک کیبورد به صورت جداگانه وجود دارند. بر اساس گفته‌های اپل، این کیبورد قادر است با یک بار شارژ کامل، کاربر را برای مدت یک ماه همراهی کند. این کیبورد همه کاره، از روز دوشنبه با برچسب قیمتی ۱۲۹ دلاری روانه بازار خواهد شد.

نوشته مجیک کیبورد اپل با قیمت ۱۲۹ دلاری معرفی شد اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه