فروش اچ‌تی‌سی U11 از اچ‌تی‌سی ۱۰ و One M9 بسیار بهتر است

نویسنده:

۰۲:۳۵:۰۸

فروش اچ‌تی‌سی U11 از اچ‌تی‌سی 10 و One M9 بسیار بهتر است

به نظر می‌رسد اچ‌تی‌سی بالاخره مسیر صحیح رسیدن به موفقیت را پیدا کرده است. این کمپانی تایوانی، چند سالی می‌شود که موفقیت چندانی را کسب نکرده و حتی ساخت دو پرچم‌دار گوگل یعنی پیکسل و پیکسل XL نیز نتوانست امید چندانی را برای نجات از دره رکود در اچ‌تی‌سی بیافریند؛ با این حال به نظر می‌رسد پرچم‌دار جدید این کمپانی می‌تواند این وضعیت را تا حدودی تغییر دهد.

Chia-Lin Chang، مدیرعامل اچ‌تی‌سی در مصاحبه اخیر خود با Focus Taiwan اعلام کرده است که اچ‌تی‌سی U11 فروش بسیار سریع‌تری را به نسبت دو اسمارت‌فون قدرتمند این کمپانی یعنی اچ‌تی‌سی ۱۰ و اچ‌تی‌سی One M9 تجربه می‌کند. به عبارت دیگر، فروش HTC U11 در مدت مشابه با دو پرچم‌دار قبلی بیش‌تر بوده است.

در حالی‌که بسیاری از پرچم‌داران بازخوردهای چندان مثبتی را از کارشناسان دریافت نکرده‌اند، HTC U11 توانسته عملکرد موفقی را داشته باشد و امتیازهای خوبی را از کارشناسان دریافت کند. مطمئنا این خبر خوبی برای طرفداران اچ‌تی‌سی خواهد بود و نوید دهنده آن است که کمپانی با سابقه HTC می‌تواند یک‌بار دیگر به شکوه سابق بازگردد.

اچ‌تی‌سی U11 دز ماه می در آسیا و در ماه ژوئن در سایر نقاط دنیا عرضه شد. این اسمارت‌فون مشخصات بسیار خوبی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به استفاده از چیپست اسنپدارگون ۸۳۵، ۴ یا ۶ گیگابایت رم، ۶۴ یا ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی با f/1.7 اشاره کرد. هم‌چنین دوربین سلفی مورد استفاده در این اسمارت‌فون ۱۶ مگاپیکسلی است که می‌تواند برای عاشقان سلفی بسیار مناسب باشد.

مطمئنا HTC U11 حتی اگر نتواند وضعیت نابسامان اچ‌تی‌سی را تغییر دهد، بدون شک یک اسمارت‌فون قابل توجه است.

نوشته فروش اچ‌تی‌سی U11 از اچ‌تی‌سی ۱۰ و One M9 بسیار بهتر است اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه