طرح منتشر شده از گلکسی نوت ۸ دو ویژگی جذاب این اسمارت‌فون را نشان می‌دهد

نویسنده:

۰۹:۱۳:۰۸

طرح منتشر شده از گلکسی نوت 8 دو ویژگی جذاب این اسمارت‌فون را نشان می‌دهد

آیا سامسونگ توانسته است به اندازه کافی از فاجعه گلکسی نوت ۷ فاصله بگیرید؟ به نظر می رسد جواب این پرسش تا حد زیادی مثبت باشد. به‌تازگی مجموعه طرح‌هایی از گلکسی نوت ۸ منتشر شده که نشان می‌دهد این فبلت به دو ویژگی مجهز می‌شود که مدت‌هاست کاربران در انتظار آن هستند.

اولین ویژگی که انتظار می‌رود در گلکسی Note 8 آن را مشاهده کنیم، مجهز شدن به دوربین دوگانه است. سامسونگ یکی از کمپانی‌هایی است که هنوز به سراغ استفاده از دوربین‌های دوگانه نرفته است، اگرچه عملکرد این غول کره‌ای با استفاده از یک سنسور نیز کاملا عالی است اما مطمئنا استفاده از دو سنسور می‌تواند تجربه بهتری را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

رندر منتشر شده هم‌چنین نشان می‌دهد سامسونگ برخلاف ال‌جی چینش عمودی را برای دوربین دوگانه انتخاب کرده است. دیگر چیزی که خوشبختانه در این رند دیده می‌شود، عدم وجود سنسور اثر انگشت در بخش پشتی و جلویی اسمارت‌فون است، نبود این سنسور در این دو بخش به معنای قرارگیری آن در زیر نمایشگر خواهد بود.

البته باید توجه داشت که خبرها استفاده از این ویژگی را پیش‌تر برای گلکسی S8 نیز عنوان کردند که بعدها به دلیل نبودن فرصت کافی، استفاده از این نوع سنسور میسر نشد. به هر حال شانس گلکسی Note 8 برای دریافت این قابلیت بسیار بیش‌تر است.

هم‌چنین به احتمال بسیار قوی گلکسی Note 8 از نمایشگر بدون مرز استفاده خواهد کرد، در واقع نبود چنین ویژگی برای این پرچم‌دار می‌تواند احمقانه باشد! هم‌چنین انتظار می‌رود این نمایشگر بهبودهایی را داشته باشد که یکی از آن‌ها کاهش گوشه‌های گرد دستگاه برای دسترسی به محتوای بیش‌تر خواهد بود.

نوشته طرح منتشر شده از گلکسی نوت ۸ دو ویژگی جذاب این اسمارت‌فون را نشان می‌دهد اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه