شیائومی محصولات جدید خود را روانه بازار هند کرد

نویسنده:

۱۰:۲۱:۳۹

شیائومی محصولات جدید خود را روانه بازار هند کرد

شیائومی تعدادی از محصولات جدید خود را روانه بازار هند کرد. این محصولات عبارتند از ریپیتر وای فای با نام تجاریMi Wi-Fi Repeater 2، اسپیکر بلوتوثی با نام تجاریMi Bluetooth Speaaker Mini و دو پاوربانک ۱۰هزار و ۲۰هزار میلی‌آمپری!

Mi Wi-Fi Repeater 2 یک افزایش دهنده بُرد وای فای، با سرعت ۳۰۰Mbps و دو آنتن PCB است. دستگاه طراحی جمع و جوری دارد و از قابلیت اتصال به حداکثر ۱۶ دستگاه برخوردار است. دستگاه تنها با پورت USB تغذیه می‌شود. قیمت آن ۱۵ دلار بوده و از ۲۰ ژوئن در دسترس خواهد بود.

اسپیکر بلوتوثی شیائومی استوانه‌ای شکل بوده و بدنه فلزی دارد. این اسپیکر تک درایور است و عمر باتری آن به ۴ ساعت می‌رسد. قیمت این وسیله ۲۰ دلار است و از ۲۱ ژوئن در دسترس خواهد بود.

محصول بعدی شیائومی پاوربانک ۱۰۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی است که در یک محفظه آنودایز شده آلومینیومی سیاه رنگ قرار دارد. پاوربانک قابلیت شارژ سریع دو طرفه دارد و ضخامت آن ۱۴٫۱ میلی‌متر است. قیمت دستگاه ۱۸ دلار اعلام شده و از ۲۰ ژوئن در سایت شیائومی و از ۷ جولای در آمازون در دسترس خواهد بود.

پاوربانک بعدی شیائومی ۲۰۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت ظرفیت دارد. جنس محفظه آن پلی‌کربنات است و قابلیت شارژ سریع دو طرفه داشته و دو پورت خروجی USB دارد. قیمت دستگاه ۳۴ دلار است و از ۲۰ ژوئن در سایت شیائومی و از ۷ جولای در آمازون در دسترس خواهد بود.

نوشته شیائومی محصولات جدید خود را روانه بازار هند کرد اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه