اچ‌تی‌سی U11 با ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و ۶ گیگابایت رم تنها در ۹ کشور عرضه خواهد شد

نویسنده:

۰۸:۰۰:۴۸

اچ‌تی‌سی U11 با 128 گیگابایت حافظه داخلی و 6 گیگابایت رم تنها در 9 کشور عرضه خواهد شد

اچ‌تی‌سی آخرین پرچمدار خود را در دو نسخه مختلف تولید نموده است. اچ‌تی‌سی U11 در کشور آمریکا به‌صورت آنلاک و یا تحت قرارداد اپراتور مخابراتی اسپرینت با ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی و ۴ گیگابایت رم قابل خریداری است. علاوه‌بر این نسخه، نمونه دیگری از این دستگاه با ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و ۶ گیگابایت رم به‌صورت آنلاک موجود بوده که کاربران کشور آمریکا قادر به خریداری آن نیستند (البته می‌توانند آن را از کشور دیگری به خاک آمریکا وارد نمایند).

براساس اطلاعات منتشر شده توسط حساب توییتری LIabTooFeR، این نسخه تنها در ۹ کشور عرضه خواهد شد. چین، تایوان، مالزی، سنگاپور، هند، هنگ کنگ، روسیه، عربستان سعودی و فیلیپین کشورهایی بوده که کاربران آن‌ها قادر به خریداری نمونه مجهز به ۶ گیگابایت هستند، البته امکان افزوده شدن دیگر کشورها به این لیست در آینده وجود دارد.

کاربران می‌توانند نسخه ۶۴ گیگابایتی اچ‌تی‌سی U11 را با برند اسپرینت و قیمت ۶۹۶ دلار پیش‌‌خرید کنند، البته امکان پیش‌خرید آن با قیمت ۶۴۹ دلار از سایت اچ‌تی‌سی نیز وجود دارد. انتظار می‌رود که نمونه مجهز به ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی با قیمت ۷۴۹٫۹۹ دلار به‌فروش برسد. به‌خاطر داشته باشید که نسخه آنلاک این گوشی هوشمند با اپراتورهای مخابراتی ورایزون، AT&T و T-Mobile سازگار است.

نوشته اچ‌تی‌سی U11 با ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و ۶ گیگابایت رم تنها در ۹ کشور عرضه خواهد شد اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه