ال‌جی ۶ تیر ماه گوشی‌های جی۶ پلاس و جی۶ پرو را معرفی می‌کند

نویسنده:

۰۴:۵۸:۲۲

ال‌جی 6 تیر ماه گوشی‌های جی6 پلاس و جی6 پرو را معرفی می‌کند

در ابتدای این ماه ET News، نشریه خبری کره جنوبی از برنامه ریزی ال‌جی برای معرفی دو گوشی جدید خود یعنی جی۶ پلاس و جی۶ پرو خبر داد. اخبار جدید این نشریه نشان می‌دهد که اسمارتفون‌های جدید قرار است در ۲۷ ژوئن (مصادف با ۶ تیر ماه) معرفی شود.

انتظار می‌رود که جی۶ پلاس با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت و قابلیت شارژ بی‌سم ارایه شود. گوشی جی۶ موجود در بازار کره جنوبی از شارژ بی‌سیم پشتیبانی نمی‌کند ولی نسخه آمریکایی جی۶ این ویژگی را دارد. گوشی جی۶ پرو با حافظه داخلی ۳۲ گیگابایت ارایه می‌شود. حافظه داخلی جی۶ پرو نصف جی۶ معمولی است از این رو نام تجاری پرو برای این گوشی جدید کمی عجیب به نظر می‌رسد. سایر ویژگی‌های جدید جی۶ پرو هنوز مشخص نیست.

این دو گوشی با نوع جدیدی از رنگ به نام Optical Astro Black ارایه می‌شوند. این نوع از رنگ، شکل جدیدی از رنگ مشکی را درانعکاس نور نشان می‌دهد.

جی۶ معمولی در بازار کره با قیمت ۸۰۲ دلار ارایه شده است. قیمت جی۶ پلاس ۸۹۲ دلار و جی۶ پرو ۷۱۰ دلار خواهد بود. مشخص نیست ال‌جی چه برنامه‌ای برای فروش این گوشی‌ها در خارج از کره دارد.

در اوایل ماه میلادی ال‌جی سرویس پرداخت موبایلی خود، یعنی LG Pay را معرفی کرد. این سیستم مبتنی بر ارتباط بی‌سیم مغناطیسی است که به کاربران اجازه می‌دهد با لمس کردن گوشی خود در کنار دستگاه‌های کارت اعتباری تراکنش را آغاز کنند.

در حال حاضر جی۶ تنها گوشی شرکت ال‌جی است که از LG Pay پشتیبانی می‌کند. انتظار می‌رود که دو گوشی جدید به موفقیت این سرویس پرداخت موبایلی کمک کنند.

نوشته ال‌جی ۶ تیر ماه گوشی‌های جی۶ پلاس و جی۶ پرو را معرفی می‌کند اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه