نرم‌افزار امنیتی مک‌آفی بر روی دستگاه‌های بیشتری از سامسونگ نصب خواهد شد

نویسنده:

۰۴:۲۷:۲۲

نرم‌افزار امنیتی مک‌آفی بر روی دستگاه‌های بیشتری از سامسونگ نصب خواهد شد

سامسونگ درحال همکاری با شرکت مک‌آفی برای استفاده از نرم‌افزار امنیتی آن بر روی رایانه‌های شخصی، تلویزیون‌های هوشمند و خانواده گلکسی S8 است. برنامه چند پلتفرمه مک‌آفی برای محصولات سامسونگ، امنیت بیشتر کاربران در هنگام استفاده از تجهیزات مختلف تولیدی توسط این شرکت را در پی دارد. در این قرارداد محصولات مختلفی از شرکت مک‌آفی وجود دارد که همگی آن‌ها برای محافظت کاربران در برابر هکرها و نرم‌افزارهای مخرب طراحی شده‌اند.

گوشی‌های پرچمدار گلکسی S8 و گلکسی S8 توسط برنامه آنتی‌ویروس مک‌آفی محافظت می‌شوند. این ویژگی بر روی محصولاتی که از ماه آوریل به فروش رسیده‌اند، وجود دارد که البته این برنامه توسط کاربران دستگاه‌های گلکسی S7، گلکسی S7 Edge، گلکسی S6، گلکسی S6 Edge، گلکسی S6 Edge پلاس و گلکسی نوت ۵ نیز قابل دانلود و نصب است. این برنامه برای دستگاه‌های ذکر شده کاملا رایگان بوده و در آینده نیز نیازی به پرداخت هزینه ندارند. برنامه امنیتی مک‌آفی به‌صورت پیش‌فرض بر روی رایانه‌های سامسونگ نصب خواهد شد که البته تنها ۶۰ روز استفاده از آن رایگان بوده و بعد از آن کاربران باید هزینه بپردازند. نرم‌افزار امنیتی این شرکت برای تلویزیون‌های هوشمند نیز عرضه شده و برای محصولات سامسونگ کاملا رایگان است. این نرم‌افزار فقط در آمریکا و کره در دسترس بوده و برای تلویزیون‌های تولیدی از سال ۲۰۱۵ عرضه می‌گردد.

این خبر بعد از تحقیقات مک‌آفی منتشر شده است. براساس این تحقیقات، ۴۴ درصد افراد از دزدیده شدن اطلاعات مالی خود همانند گذرواژه بانکی می‌ترسند. ۳۸ درصد کاربران ترس از دست دادن هویت خود را دارند. نرم‌افزار امنیتی مک‌آفی این دو مورد را پوشش می‌دهد.

نوشته نرم‌افزار امنیتی مک‌آفی بر روی دستگاه‌های بیشتری از سامسونگ نصب خواهد شد اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه