تحلیلگران کمبود آی‌فون ۸ را در هنگام عرضه پیش‌بینی می‌کنند

نویسنده:

۰۷:۵۰:۰۲

تحلیلگران کمبود آی‌فون 8 را در هنگام عرضه پیش‌بینی می‌کنند

برخی از شایعات حاکی از تاخیر در تولید آی‌فون ۸ هستند و همچنین به کمبود این دستگاه در هنگام عرضه اشاره می‌کنند. برای شرکتی که معمولا مدیریت خوبی بر روی زنجیره تامین قطعات خود دارد، مسلما چنین شایعه‌ای خوشایند نخواهد بود. شاید مشتریان برای دریافت سفارش خود نیاز به چند هفته صبر داشته باشند.

شاید با خود بگویید که این پیش‌بینی و شایعات حقیقت ندارد، ولی هنگامی که نام تحلیلگر KGI یعنی مینگ چی‌کو به گوش شما برسد از صحت این خبر تقریبا مطمئن خواهید شد. اگر شما آی‌فون ۸ را سریعا سفارش ندهید، برای خرید آن باید چندین هفته منتظر بمانید. او می‌گوید:

ما بدترین سناریو را برای آی‌فون ۸ پیش‌بینی می‌کنیم، چراکه میزان تولید این دستگاه برای نیمه دوم سال ۲۰۱۷ از ۱۰۰ الی ۱۱۰ میلیون واحد به ۸۰ الی ۹۰ میلیون کاهش یافته است.

در گذشته علت این کمبود، مشکل در تامین قطعاتی همانند پنل OLED ذکر شده بود. علاوه‌بر پنل OLED، شاید مشکلاتی در تولید قطعات سفارشی اپل نیز ایجاد شود. هنوز نمی‌دانیم که اپل چگونه می‌خواهد این شرایط را مدیریت کند. اگر خواهان خریداری آی‌فون ۸ هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که هرچه سریع‌تر بعد از معرفی، سفارش خود را ثبت کنید.

نوشته تحلیلگران کمبود آی‌فون ۸ را در هنگام عرضه پیش‌بینی می‌کنند اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه