اپل ۲۰۰ میلیون دلار در شرکت سازنده گوریلا گلس سرمایه‌گذاری می‌کند

نویسنده:

۰۵:۲۲:۲۴

اپل 200 میلیون دلار در شرکت سازنده گوریلا گلس سرمایه‌گذاری می‌کند

شرکت اپل از قصد خود برای سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری در شرکت Corning، تولیدکننده شیشه‌های محافظ گوریلا گلس، پرده برداشت. جف ویلیامز، مدیر ارشد امور مالی اپل، می‌گوید که این پول مستقیما در بخش تحقیق و توسعه شیشه‌های گوریلا هزینه می‌شود. او اضافه نمود:

شرکت Corning مثالی عالی از یک تامین‌کننده است که نوآوری هنوز در آن جریان دارد. همکاری ما با این شرکت از ۱۰ پیش آغاز گشته و از زمان معرفی آی‌فون اولیه از محصولات این شرکت استفاده کرده‌ایم. ما به این همکاری افتخار می‌کنیم و برای ادامه نوآوری در این شرکت، خواهان سرمایه‌گذاری در آن هستیم.

از زمان معرفی آی‌فون در سال ۲۰۰۷ تا امروز، این دو شرکت همکاری سازنده‌ای با هم داشته‌اند. این سرمایه‌گذاری مربوط به بودجه برنامه تولید پیشرفته اپل است. چند روز پیش تیم کوک از برنامه اپل مبنی بر سرمایه‌گذاری ۱ میلیارد دلاری در شرکت‌های تولیدکننده در آمریکا پرده برداشت.

اپل را باید به‌علت سرمایه‌گذاری در شرکت‌های تولیدکننده آمریکایی تحسین کرد. این شرکت ادعا می‌کند که مسئول ایجاد ۲ میلیون شغل در کشور خود است که البته ۴۵۰,۰۰۰ آن مربوط به زنجیره تامین محصولات اپل است.

نوشته اپل ۲۰۰ میلیون دلار در شرکت سازنده گوریلا گلس سرمایه‌گذاری می‌کند اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه