آتش گرفتن شارژر هواوی P10 و عدم قبول آن توسط هواوی

نویسنده:

۰۹:۲۲:۳۹

آتش گرفتن شارژر هواوی P10 و عدم قبول آن توسط هواوی

هواوی که در حال‌حاضر بزرگترین تولیدکننده گوشی‌های هوشمند در چین محسوب می‌شود، به‌علت استفاده از دو نوع حافظه داخلی متفاوت در آخرین پرچمدار خود یعنی P10 مورد انتقاد قرار دارد. ظاهرا مشکلات مربوط به این دستگاه تمام‌شدنی نیست چراکه براساس گزارشی جدید، به‌علت نقص در شارژر این مدل احتمال آتش گرفتن خانه یکی از کاربران آن وجود داشته است. آقای Xiao Xiang خاطره تلخ خود از این حادثه را در شبکه اجتماعی Weibo شرح داده است.

او در پست خود اعلام کرده که این حادثه تنها بعد از دو بار استفاده از این شارژر ایجاد شده است. زمانی‌که او دستگاه خود را برای شارژ به پریز برق متصل می‌کند، متوجه آتش گرفتن شارژر شده و با سوختن پریز برق مواجه می‌شود. یکی از نکات تعجب‌برانگیز در این حادثه، نحوه برخورد شرکت هواوی با آن است. این شرکت برای بررسی سیم‌کشی خانه آقای Xiang، کارشناسان خود را به آنجا می‌فرستد. نتیجه این بررسی، عدم مشکل در سیم‌کشی این ساختمان بوده که ظاهرا هواوی آن را نپذیرفته است.

بنابر گفته این کاربر، هواوی مسئولیت این مشکل را نپذیرفته و مشکل را به خانه ۶ ساله این فرد نسبت داده است. او می‌گوید که هواوی در تماسی با او خواهان برداشته شدن این پست از روی شبکه اجتماعی Weibo شده است.

نوشته آتش گرفتن شارژر هواوی P10 و عدم قبول آن توسط هواوی اولین بار در پدیدار شد.

برگرفته از
لینک کوتاه